SLUŽBY KTORÉ PONÚKAME

PONUKA SLUŽIEB

SLUŽBY

Ak rozmýšľate nad tým, ako renovovať svoj interiér, naše dekoračné štúdio je miestom, kde nájdete odpovede na mnohé otázky. Aká farba či ornament sa hodí do vašej obývačky? Aký tieniaci systém bude vhodný do detskej izby? Pomôžeme vám nielen s výberom jednotlivých doplnkov, väčších či menších detailov, ale aj s komplexným a profesionálnym návrhom interiéru.

Dizajn chápeme ako tvorivý dialóg medzi klientom a naším štylistom. Vy k nám prichádzate so svojimi predstavami, my vám vychádzame v ústrety svojimi skúsenosťami a dokonalým prehľadom v ponuke popredných svetových značiek. Vyznáme sa nielen v trendoch a kvalite výrobkov, ale aj v technických parametroch jednotlivých interiérových prvkov, ich inštalácii, údržbe či ošetrovaní. Na vašu žiadosť radi navštívime priestor, ktorý si želáte zariadiť či nejakým spôsobom ozvláštniť. Samozrejme, pomôžeme vám aj s prácami na mieru, realizáciou návrhu či inštaláciou zvolených prvkov. Ak máte akékoľvek otázky, navštívte naše štúdio. Ste srdečne vítaní!

Zákazkové šitie na mieru

Zákazkové šitie na mieru je služba pre klientov, ktorých domácnosť je jedinečná a potrebuje unikátne riešenia. Patrí sem zákazkové šitie záclon, závesov, vankúšov, matracov a iných textilných materiálov. Ku každému klientovi a projektu pristupujeme individuálne. Pracujeme iba s kvalitnými textíliami, ktoré zaručia, že váš domov vynikne. Pokiaľ máte záujem o zákazkové šitie na mieru, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

zobraziť viac

Interiérový dizajn na mieru

Pokiaľ nechcete robiť žiadne kompromisy a chcete vaše predstavy o novom bývaní zrealizovať do posledného detailu, služba interiérový dizajn na mieru je priamo pre vás. Naši skúsení dizajnéri vám ochotne so všetkým poriadia a pomôžu, aby ste mohli byť s výsledkom maximálne spokojní. Ak máte záujem splniť si svoje sny o novom bývaní, kontaktujte nás, sme tu pre vás.

zobraziť viac
advertisement

Radi vám poradíme Volajte

+421 918 333 150

Navštívte naše
predajne

NAVŠTÍVIŤ