O nás

Naše Dekoračné štúdio

O nás

Naše Dekoračné štúdio je tu pre všetkých, ktorí si želajú vytvoriť zo svojho domu alebo bytu skutočný domov. Nezáleží na tom, či ste minimalisti, alebo milujete glamour, či vám vonia škandinávska čistota, vidiecky štýl alebo provensálska romantika. Pomôžeme vám dotvoriť interiér presne podľa vašich predstáv.

Naše know-how vychádza z dlhoročných skúseností, znalostí trhu aj potrieb klientov. Zákazníkom ponúkame pridanú hodnotu nielen komplexnými službami, ale aj ochotným prístupom. Vaša radosť a spokojnosť sú naším najväčším zadosťučinením.

Sortiment nášho Dekoračného štúdia je nesmierne pestrý, preto odporúčame inšpirovať sa priamo u nás na Living Centrum, Prielohy 1012/ 1C, 010 07 Žilina adrese. Ponúkame textílie, závesy a záclony, koberce, tapety, látky na čalúnenie, interiérové tieniace systémy či ďalšie doplnky.

Portfólio našich produktov vyberáme veľmi starostlivo – s ohľadom na najnovšie trendy aj nadčasovosť. Zastúpenie u nás majú produkty od popredných svetových značiek. Našou prioritou je, aby sa v produktoch snúbila kvalita, vkusné vyhotovenie aj potrebná funkčnosť. Okrem širokej ponuky výrobkov a doplnkov poskytujeme profesionálne služby, zahŕňajúce zákazkové šitie na mieru, návrh interiéru, ako aj ďalšie doplnkové služby. Preto nečakajte a zastavte sa v našom Dekoračnom štúdiu, kde vás radi privítame a pomôžeme vám zhmotniť predstavu o ideálnom bývaní.

Tešíme sa na vašu návštevu!

advertisement

Radi vám poradíme Volajte

+421 918 333 150

Navštívte naše
predajne

NAVŠTÍVIŤ